Opis

Odkamienianie ekspresu na kapsułki to rutyna, którą wszyscy właściciele ekspresów na kapsułki powinni uczynić regularnym nawykiem. Dobre odkamienianie zapewni, że Twój ekspres zawsze będzie działał tak, jak powinien. 

Regularne odkamienianie jest konieczne, ponieważ kamień w wodzie oznacza, że z czasem w Twoim ekspresie do kapsułek może być coraz więcej osadów. Jeśli urządzenie nie jest odkamieniane w regularnych odstępach czasu, może to prowadzić do różnych problemów. Ekspres z osadami wapiennymi nie tylko obniży jakość Twojej kawy, ale również spowoduje wydłużenie czasu parzenia. W najgorszym przypadku duża ilość kamienia w ekspresie skróci żywotność Twojego urządzenia. 

Dlatego dobrym pomysłem jest regularne odkamienianie ekspresu, a zasadą jest odkamienianie ekspresu raz w miesiącu. 

Oto oryginalne tabletki odkamieniające Bosch do Nespresso®. Tabletki te idealnie nadają się do ekspresów Nespresso® i zapewniają najlepsze rezultaty odkamieniania. Wystarczy napełnić zbiornik na wodę i włożyć do niego tabletkę - tabletki rozpuszczą się, a produkt odkamieniający przejdzie przez Twoje urządzenie i odkamieni je. 

Odkamienianie daje następujące korzyści: 

- Dłuższa żywotność Twojej maszyny 
- Zapewnia właściwą temperaturę 
- Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy 
- Ekspres mniej wibruje podczas parzenia kawy 
- Uniknięcie błędów w działaniu 

Kiedy Twój ekspres wymaga odkamieniania, zazwyczaj pojawiają się następujące objawy: czas parzenia może być dłuższy niż zwykle, będzie się to odbywało z większym hałasem i, co nie mniej ważne, kawa może nie smakować tak dobrze, jak powinna. 

Z całego serca polecamy regularne odkamienianie ekspresu, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że urządzenie zawsze działa tak, jak powinno i nadal będzie parzyć kawę najlepszej jakości. 

Zadbaj więc o swoje Nespresso®, przeprowadzając odkamienianie - Twój ekspres będzie Ci za to wdzięczny. 

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Bosch

Kompatybilność

Nespresso

Bosch odkamieniacz Nespresso®

2 dawki dla Nespresso®

Recenzje (0)