Opis

Odkamienianie ekspresu to rutyna, którą każdy właściciel ekspresu do kawy powinien uczynić nawykiem. Dzięki regularnemu odkamienianiu zapewnisz, że Twój ekspres będzie zawsze działał optymalnie. 

Odkamienianie jest konieczne, ponieważ kamień w wodzie może oznaczać, że z czasem w Twoim ekspresie może pojawić się osad wapienny. Jeśli maszyna nie będzie odkamieniana w regularnych odstępach czasu, zaczniesz widzieć wiele problemów z maszyną. Ekspres z kamieniem nie tylko obniży jakość kawy, ale także spowoduje wydłużenie czasu parzenia, a w najgorszym przypadku skróci żywotność urządzenia. 

Dlatego dobrym pomysłem jest regularne odkamienianie ekspresu, a zasadą jest odkamienianie ekspresu raz w miesiącu. 

Oto oryginalny środek do odkamieniania firmy illy. Ten produkt do odkamieniania występuje w postaci proszku, który doskonale współpracuje z Twoim ekspresem illy, zapewniając najlepsze rezultaty. Wystarczy wsypać proszek do zbiornika na wodę (użyj jednej saszetki na 1L wody), i uruchomić program odkamieniania ekspresu, zgodnie z instrukcją obsługi. 

Odkamienianie ekspresu daje następujące korzyści: 

Dłuższa żywotność Twojej maszyny 

Zapewnia właściwą temperaturę 

Zapewnienie odpowiedniej ilości zaparzonej kawy 

Urządzenie mniej wibruje podczas parzenia kawy 

Uniknięcie błędów w działaniu 

Twój ekspres zazwyczaj wykazuje specyficzne oznaki, kiedy potrzebuje odkamieniania. Zaparzanie może przebiegać z większym hałasem, może trwać dłużej niż zwykle, a co więcej, Twoja kawa może nie smakować tak dobrze jak zwykle. 

Dlatego też zalecamy regularne odkamienianie urządzenia, aby Twój ekspres zawsze działał optymalnie i nadal parzył kawę najwyższej jakości. 

Zadbaj o swój ekspres illy poprzez odkamienianie - Twój ekspres Cię za to pokocha. 

Specyfikacje

Sztuk

10

Marka

Francis Francis

Kompatybilność

illy

illy Odkamieniacz

Francis Francis

Wyprzedane

Recenzje (0)