Opis

Regularne usuwanie kamienia z ekspresu do kawy jest rutyną, którą wszyscy właściciele ekspresów do kawy powinni uczynić nawykiem. Regularne usuwanie kamienia zapewni Twojemu ekspresowi długą żywotność oraz sprawi, że będzie on zawsze działał w optymalny sposób. 

Obecność kamienia w wodzie oznacza, że w miarę upływu czasu w Twoim ekspresie będzie się osadzał kamień. W małych ilościach nie może on powodować większych szkód, ale jeśli Twoja pralka nie jest regularnie odkamieniana, może dojść do większego nagromadzenia się kamienia, co może spowodować wiele problemów dla Twojej pralki. Ekspres z dużą ilością osadu wapiennego nie tylko wpłynie na jakość smaku Twojej kawy, ale również wydłuży czas parzenia, a w najgorszym wypadku skróci żywotność Twojego ekspresu. 

Kiedy Twój ekspres wymaga odkamienienia zauważysz, że będzie wydawał więcej hałasu podczas parzenia, możesz zauważyć, że czas parzenia jest dłuższy, a kawa nie smakuje tak jak zwykle. 

Dobrym pomysłem jest regularne odkamienianie ekspresu, a zasadą jest robienie tego raz w miesiącu lub co najmniej raz na dwa miesiące. 

Odkamienianie daje następujące korzyści: 

Dłuższa żywotność Twojej maszyny 

Zapewnia właściwą temperaturę 

Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy 

Ekspres mniej wibruje podczas parzenia 

Uniknięcie błędów w działaniu 

Zalecamy regularne odkamienianie ekspresu, aby zawsze mieć urządzenie, które pracuje w optymalny sposób i nadal parzy wysokiej jakości kawę. 

Dbaj o swój ekspres Caffitaly, odkamieniając go - Twój ekspres Cię za to pokocha. 

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Bosch

Kompatybilność

Caffitaly

Bosch Caffitaly Odkamieniacz

3 dawki dla Caffitaly

Recenzje (0)