Opis

Odkamienianie jest rutynową czynnością konserwacyjną, którą jako właściciel ekspresu do kawy powinieneś zawsze traktować poważnie. Dzięki regularnemu odkamienianiu zapewniasz sobie ekspres, który jest zawsze w najlepszej formie. 

Odkamienianie jest konieczne z powodu wysokiej zawartości wapnia w wodzie. Jeśli ekspres nie jest regularnie odkamieniany, kamień będzie gromadził się w całym urządzeniu, co może powodować wiele problemów. Ekspres pełen kamienia spowoduje na przykład obniżenie jakości kawy, a dodatkowo wydłuży czas parzenia. W najgorszym przypadku duże nagromadzenie kamienia może nawet doprowadzić do usterek, które mogą skrócić żywotność Twojego ekspresu. 

Dlatego zawsze warto regularnie odkamieniać urządzenie, a jako ogólną zasadę zalecamy odkamienianie raz na miesiąc lub przynajmniej raz na dwa miesiące. 

Aby usunąć kamień z ekspresu Senseo, możesz użyć tego produktu firmy Philips, który zapewni optymalne działanie urządzenia. Produkt jest wykonany z kwasku cytrynowego, który zapewnia najlepsze usuwanie kamienia, nie uszkadzając urządzenia. 

Po odkamienieniu uzyskujesz następujące korzyści: 

- Lepiej smakująca kawa 

- Ekspres zaparza kawę w odpowiedniej temperaturze 

- Wydłuża się okres użytkowania ekspresu 

- Mniejszy hałas podczas parzenia 

- Zapobieganie awariom 

Rozpieszczaj więc swoje Senseo odkamienianiem i pozwól, aby Twój ekspres wynagrodził Ci to, parząc filiżankę za filiżanką do perfekcji. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Philips

Kompatybilność

Senseo

Najlepiej spożyć przed

09.10.2025

Philips Odkamieniacz

2 dawki płynny odkamieniacz

Recenzje (0)