Opis

Wśród propozycji Gimoki dla Caffitaly znajdziecie Państwo wszystkie kawowe klasyki, w tym oczywiście różne Espresso o różnych smakach i mocach. 

Kawa 'Deciso' to pewien rarytas, ponieważ jest to mieszanka stworzona wyłącznie z ziaren Robusty, uprawianych w 3 krajach, które nie są tak znane z kawy jak inne: Indonezji, Wietnamie i Ugandzie. 

Jest to kawa ciemno palona o niezwykle mocnym smaku, z bardziej gorzkimi tonami niż te, do których jako doświadczony kawosz jesteś prawdopodobnie przyzwyczajony. Smak jest zwarty i intensywny, z nutami kakao i suszonych owoców. Posiada również body oraz długi i bogaty posmak. 

Jest to kawa, która dzieli opinie i pewnie nie każdemu przypadnie do gustu. Jeśli jednak jako miłośnik kawy szukasz nowych doznań, to jesteś sobie niemal winien, by choć raz spróbować czystej Robusty i ocenić, czy jest to coś dla Ciebie. 

Zmiana może być orzeźwiająca - i kto wie, może czeka na Ciebie nowy ulubiony smak. 

To wyjątkowe doświadczenie kawowe dostarczamy szybko pod Twoje drzwi, w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Caffitaly. 

Gimoka to jedna z wiodących włoskich palarni kawy, której początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Ze swojej bazy w Andalo Valtellino w Lombardii, Gimoka eksportuje obecnie kawę do ponad 50 krajów. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Caffitaly

Aromat(y)

kakao, drewno, suszone owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

13.01.2025

Gimoka Deciso

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)