Opis

Kapsułki Lavazza Espresso Caffeine Free do Nespresso® to mieszanka pełnych smaku brazylijskich ziaren Arabiki i słodkich ziaren Robusty z Azji Południowo-Wschodniej. W połączeniu tworzą aksamitną włoską kawę z aromatycznymi nutami zbóż i suszonych owoców 

Chcesz cieszyć się wysokiej jakości kawą bez skutków działania kofeiny? Kapsułki Lavazza Espresso Caffeine Free są właśnie tym, czego potrzebujesz. Co więcej, naturalny proces usuwania kofeiny pozwala zachować słodki, bogaty smak i aromat ziaren. Jeśli potrzebujesz kawy wieczorem, a nie chcesz zepsuć sobie dobrego snu, te kapsułki są szybkie i łatwe w użyciu. Wystarczy włożyć jedną do ekspresu Nespresso, nacisnąć przycisk i już po chwili można cieszyć się kawą bez kofeiny. 

Firma Lavazza została założona w Turynie w 1895 roku i od ponad stu lat jest synonimem włoskiej jakości. Jedno opakowanie zawiera 10 aluminiowych kapsułek na 10 porcji. 

Aluminiowe kapsułki zachowują jakość kawy i są nieskończenie przetwarzalne. Kapsułki Lavazza Espresso Caffeine Free do Nespresso® są kompatybilne z ekspresami Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

suszone owoce

Właściwości

Bezkofeinowa, Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.03.2025

Lavazza Bezkofeinowa

10 kapsułek do Nespresso®

(4)

Recenzje (4)

niezła Czytaj więcej
niezła Czytaj więcej
Polecam Czytaj więcej
Very taste, without coffeine Czytaj więcej