Opis

Z bazy w Trieście we Włoszech illy eksportuje swoją kawę na cały świat, gdzie jej logo jest rozpoznawalne przez większość. Classico to najbardziej znana kawa illy i jest znana jako signature blend illy, którą oferujemy tutaj w wersji bez kofeiny. 

Z mieszanką Classico otrzymujemy klasyczną włoską kawę, która jest dopracowana do perfekcji od ponad 80 lat. Mieszanka ta znana jest z tego, że składa się z 9 różnych ziaren arabiki, które dają kawę o słodkim smaku i subtelnych nutach cytrusów, jaśminu i karmelu - którymi możesz się tutaj cieszyć bez obaw o zrujnowanie swojego dobrego snu. 

Jeśli więc kochasz kawę, ale potrzebujesz mniej kofeiny, ta bezkofeinowa wersja znanego klasyka firmy Illy jest dobrym wyborem. Tutaj otrzymujesz klasyczną włoską kawę, która cieszy się niesamowitą popularnością na całym świecie i od dziesięcioleci jest ceniona za reprezentowanie włoskich tradycji kawowych. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo illy jest rozpoznawalne w wielu modnych kawiarniach na całym świecie, a miliony filiżanek kawy illy są codziennie rozkoszowane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Składniki

Koffeinfri ristet og malet espressokaffe

Specyfikacje

Ilość (g)

125

Marka

illy

Nuty smakowe

miód

Właściwości

Bezkofeinowa, Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

illy Bezkofeinowa

125 g Kawa mielona średnio palone

Recenzje (0)