Opis

Dzięki Intenso otrzymujesz klasyczne, aromatyczne espresso, które zostało wypalone w najlepszych tradycjach prawdziwego włoskiego pioniera kawy. 

Intenso bazuje na słynnej kawie Classico firmy Illy, ale dzięki temu, że jest ciemniej palona, jest nieco mocniejsza. W rezultacie otrzymujemy intensywne i pełne espresso z nutami kakao i suszonych owoców, które kończy się przyjemnie długim posmakiem. 

Intenso dostarczana jest w postaci kawy ziarnistej, którą można zmielić w domu, aby dopasować ją do własnych upodobań. 

Zmieloną kawę można zaparzać w ekspresach filtracyjnych, prasach francuskich i oczywiście w ekspresach do kawy espresso. 

Aby uzyskać optymalne wrażenia, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Firma Illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo Illy jest znajomym widokiem w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy Illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. Illy jest jednym z pionierów przemysłu kawowego, znanym nie tylko z kawy, ale także z wynalezienia nowoczesnego ekspresu do kawy i najnowocześniejszych opakowań. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

250

Marka

illy

Nuty smakowe

owoce, czekolada

Właściwości

Arabica

Rozmiar 

Ristretto, Espresso, Lungo

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

illy Intenso

250 g kawa ziarnista

Recenzje (0)