Czekolada miętowa (Ciocco Menta) – Dolce Vita

10 kapsułek do Nespresso®

W magazynie

W magazynie

Dolce Vita to włoska marka, która stworzyła serię napojów kawowych w różnych smakach stworzonych w stylu kawiarnianym. Są one szczególnie polecane dla osób, które chcą zaoszczędzić na kofeinie lub dla najmłodszych, którzy nie są jeszcze do końca gotowi na pełną kawę. 

Ten pyszny wariant na bazie czekolady, "Cioccomenta" jest tego doskonałym przykładem. Dolce Vita Cioccomenta ma bogaty smak kawy i ciemnej miętowej czekolady, ale minimalną zawartość kofeiny, dzięki czemu można wypić miłą filiżankę wieczornej kawy, nie martwiąc się niepotrzebnie o swój nocny sen. 

Dolce Vita ma tutaj z wariantem Cioccomenta dała ofertę na nowy, ekscytujący napój kawowy. Eleganckie połączenie kawy i ciemnej miętowej czekolady daje bogaty smak, który mimo wszystko należy do łagodniejszego końca skali kofeiny. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z pysznym i nowatorskim doświadczeniem smakowym, które z pewnością znajdzie wielu zwolenników - bo naszym zdaniem filiżanka dobrej ciemnej kawy zawsze świetnie komponuje się z kawałkiem pysznej ciemnej czekolady, a tu dostajemy obie te rzeczy w jednym. 

Dolce Vita Cioccomenta doskonale zaparza się w ekspresie Nespresso®, ale pamiętaj, aby zaparzać ją za pomocą przycisku espresso w ekspresie, dzięki czemu uzyskasz najlepszy efekt. 

Ten produkt zawiera kawę, cukier i mleko/mleko w proszku. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Jednostek

10

Liczba napojów

10

Marka

Dolce Vita

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

czekolada, słodycz, mięta

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej przed

31.12.2024

Składniki

Per 100 g.

energy_kcal
440
protein
8,3
fat
13
sat_fat
12
carb
72
carb_sugar
68

Napisz własną recenzję
Oceniasz: Czekolada miętowa (Ciocco Menta) – Dolce Vita
Ładowanie...

Przesłałeś swoją recenzję do moderacji.