Opis

Jest to ekscytująca kawa organiczna i z certyfikatem Fairtrade, stworzona z mieszanki 100% ziaren Arabiki z trzech znanych krajów kawowych; Gwatemali, Kolumbii i Etiopii. 

Wszystkie ziarna użyte do tej kawy zostały uprawiane w regionach górskich, gdzie bogata mineralna gleba górska i wolniejsze dojrzewanie tworzą kawę, która jest szczególnie słodka i aromatyczna. 

Dodatkowo ziarna są przetwarzane metodą mycia, gdzie skrupulatnie zmywa się skorupkę ziarna, a następnie ziarna są suszone na słońcu. Technika ta pozwala zachować naturalny smak ziaren lepiej niż w przypadku, gdy po wysuszeniu łuska ziaren jest młócona. 

Ziarna z trzech krajów, o bardzo różnych profilach smakowych, są następnie mieszane i palone, tworząc bardzo aromatyczną kawę o złożonych nutach smakowych. Jest to kawa o pełnym aromacie i głębokiej, owocowej słodyczy, doskonale zrównoważonej przyjemną kwasowością. W słodyczy wyczuwalna jest nuta rodzynek, a smak dopełniają nuty kakao, migdałów i lukrecji. 

Można naprawdę poczuć, że firma Löfbergs podjęła imponujący wysiłek, aby stworzyć kawę o zupełnie wyjątkowym smaku, z nutami smakowymi, których nie spotyka się często w kawie. Nazwa nadana tej kawie jest więc bardzo trafna. Cumbia to narodowy taniec Kolumbii, celebracja swingujących rytmów, a filiżanka Cumbia od Löfbergs to jak swingująca celebracja na podniebieniu. 

To naprawdę ekscytująca kawa o wyjątkowym smaku, której każdy miłośnik kawy powinien spróbować. Gwarantujemy niecodzienne doznania kawowe. 

Kawę Cumbia dostarczamy w bardzo dużym opakowaniu, zawierającym aż 96 kapsułek. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

96

Liczba napojów

96

Marka

Löfbergs

Kompatybilność

Caffitaly

Nuty smakowe

owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

29.07.2025

Löfbergs Cumbia Big Pack

96 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)