Opis

Jak można się spodziewać, wybór kapsułek Gimoka do Nespresso® obejmuje również różne rodzaje espresso o różnych smakach i mocy. 

Espresso Cremoso to filiżanka z pełną cremą i miękkim body, nutami suszonych owoców i orzechów laskowych oraz mocą na bardzo wysokim poziomie. 

Otrzymujemy tu kawę, która powstała na bazie mieszanki ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, którą połączono z azjatyckimi ziarnami Robusty. W efekcie otrzymujemy bardzo aromatyczne espresso o bogatym posmaku. 

Otrzymujemy zatem klasyczne espresso o mocnej filiżance i bogatej cremie. Jest to idealny zastrzyk energii, gdy tego potrzebujesz. 

Cremoso dostarczamy w 10 kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®. 

Gimoka to włoski producent kawy, którego początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Firma z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy, eksportowaną do ponad 50 krajów. 

W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości, począwszy od zbioru kawy, poprzez jej palenie i mielenie, aż po ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

suszone owoce, orzech laskowy

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

16.09.2025

Cremoso espresso - GIMOKA

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Dobra i smaczne Czytaj więcej

Podobne kategorie