Opis

Oto mieszanka kawy ziarnistej Crema E Aroma firmy Lavazza w opakowaniu 1000g, abyś miał pod ręką dużo kawy na jakiś czas. 

Dumna tradycja kawy Lavazza od lat jest podstawą w wielu gospodarstwach domowych i kawiarniach. Teraz możesz przenieść tę wysoką jakość do swojego domu i przygotować kawę o jakości kawiarnianej we własnej kuchni. 

Crema E Aroma to mieszanka ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej oraz Robusty z Afryki. Takie połączenie daje intensywne doznania z delikatną goryczką, która doskonale dopełnia kawę. 

Ziarna są ciemno palone, co doskonale nadaje się do stosowania jako espresso lub jako baza do cappuccino, latte lub innych napojów na bazie espresso. W przypadku parzenia espresso, na wierzchu kawy pojawi się piękna crema. 

Dzięki temu 1000-gramowemu workowi kawy ziarnistej możesz zmielić kawę tak, jak lubisz i przygotować kawę, która zaspokoi każde Twoje pragnienie. Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed użyciem, aby Twoja kawa była jak najświeższa. 

Wysoką jakość kawy Lavazza doskonale oddaje ich mieszanka Crema E Aroma. Wypróbuj te ziarna już teraz, a jesteśmy pewni, że nie pożałujesz swojego wyboru. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

Lavazza Crema E Aroma Blue

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)