Opis

Ta mieszanka od włoskiej marki Lavazza została stworzona na pasji prawdziwego mistrza z ponad 120-letnim stażem w branży kawowej. 

Dzięki Lavaza Crema e Aroma otrzymujemy starannie odmierzoną mieszankę ziaren kawy Arabica i Robusta, które stworzyły kremową i dobrze zbalansowaną kawę pełną smaku z łagodną kwasowością. Jest to kawa o pełnym smaku i intensywnej nucie czekolady, idealna dla tych, którzy chcą mieć wyjątkowo mocną kawę. 

Z Lavaza Crema e Aroma otrzymujemy kawę stworzoną do espresso, która szczególnie dobrze komponuje się z mlekiem. Dzięki temu doskonale nadaje się jako podstawa na przykład cappuccino lub latte macchiato. 

To solidne espresso dostarczamy w torebce z całymi ziarnami kawy, które samemu należy zmielić w stopniu, który nam odpowiada. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Nuty smakowe

czekolada

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

Lavazza Crema E Aroma

1000 g kawa ziarnista

(4)

Recenzje (4)

Bardzo dobry zakup, bardzo dobra kawa, walory smakowe spełniają moje wymagania polecam. Czytaj więcej
Wspaniała kawa
Delikatna bez goryczki
Polecam
Czytaj więcej
Świetna kawa, doskonały smak mimo mocy nie czuć goryczy, idealna warta ceny polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytaj więcej
Polecam, doskonały smak Czytaj więcej