Opis

Ta mieszanka od włoskiej marki Lavazza została stworzona na pasji prawdziwego mistrza z ponad 120-letnim stażem w branży kawowej. 

Dzięki Lavaza Crema e Aroma otrzymujemy starannie odmierzoną mieszankę ziaren kawy Arabica i Robusta, które stworzyły kremową i dobrze zbalansowaną kawę pełną smaku z łagodną kwasowością. Jest to kawa o pełnym smaku i intensywnej nucie czekolady, idealna dla tych, którzy chcą mieć wyjątkowo mocną kawę. 

Z Lavaza Crema e Aroma otrzymujemy kawę stworzoną do espresso, która szczególnie dobrze komponuje się z mlekiem. Dzięki temu doskonale nadaje się jako podstawa na przykład cappuccino lub latte macchiato. 

To solidne espresso dostarczamy w torebce z całymi ziarnami kawy, które samemu należy zmielić w stopniu, który nam odpowiada. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Ristede kaffebønner

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Aromat(y)

czekolada, kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, słodycz

Właściwości

1000 gramy, Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.07.2025

Lavazza Crema E Aroma

1000 g kawa ziarnista

(1)

Recenzje (1)

Polecam, doskonały smak Czytaj więcej