Opis

Czy samodzielnie mielesz swoją kawę? Tutaj otrzymujesz cały 1 kg, więc będziesz miał wystarczająco dużo ziaren, aby młynek do kawy był zajęty przez jakiś czas.  

Nasza kawa Crema Everyday jest wykonana z mieszanki stworzonej ze średnio palonych ziaren Arabiki (60%) i Robusty (40%), dzięki czemu powstała kremowa, łagodna kawa o okrągłym body i lekko kwaskowym posmaku.  

Jest to kawa o prostym charakterze, która doskonale sprawdza się jako kawa codzienna. Kawę tę można zaparzyć w ekspresie filtrującym lub za pomocą prasy francuskiej. Dodatek Robusty sprawił, że jest ona wyjątkowo kremowa, dzięki czemu szczególnie nadaje się do kawy mlecznej, takiej jak Latte czy Café Au Lait.  

Dzięki samodzielnemu mieleniu ziaren można dostosować ziarna, aby uzyskać dokładnie taką kawę, jaka nam odpowiada. Możesz dostosować aromat, moc i smak, aby stworzyć kawę o smaku, który najbardziej Ci odpowiada. Na przykład, drobniejsze ziarno daje kawę z większą goryczą, a grubsze ziarno daje kawę z większą kwasowością. To Ty najlepiej znasz swój smak kawy.  

Mieląc ziarna samodzielnie, uzyskasz bogatsze i bardziej zniuansowane doznania kawowe, a jako dodatkowy bonus - pyszny aromat świeżo zmielonej kawy zalewający Twoją kuchnię.  

Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Kaffekapslen

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

25.03.2025

Crema - Kawa na co dzień

1000 g kawa ziarnista

(3)

Recenzje (3)

Pyszna Czytaj więcej
Koffie crèma
Is een heerlijke koffie
Echt een aan rader !!!!
Czytaj więcej
Super goede koffie lekker en goede prijs
Snelle levering alles perfect verzorgt
Czytaj więcej