Opis

Od momentu powstania w Seattle w latach 70. ubiegłego wieku Starbucks wyrósł na największą na świecie sieć kawiarni. Popularna koncepcja kawiarni na każdym rogu ulicy i możliwość łatwego otrzymania wysokiej jakości kawy w drodze okazała się długotrwała i zmieniła sposób konsumpcji kawy. 

Ten wariant to kawa Single Origin, co oznacza, że wszystkie ziarna pochodzą z jednego kraju; w tym przypadku z Kolumbii. Kolumbia jest kawową potęgą i jest znana jako jeden z najlepszych na świecie producentów ziaren kawy, zwłaszcza Arabiki, która kwitnie na kolumbijskich wzgórzach. 

Ta kawa Starbucks dla Nespresso® została stworzona ze 100% średnio palonych ziaren Arabiki, dzięki czemu uzyskano typową kolumbijską kawę pełną owocowej słodyczy i orzechowych nut. 

Kapsułkę tę można wykorzystać korzystnie zarówno do espresso, jak i lungo. 

Dostarczamy ją błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie zaparzą ją w Twoim ekspresie Nespresso®. 

Założona w 1971 roku w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą na świecie siecią kawiarni, posiadającą ponad 30 000 lokali na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył wyjątkowe doświadczenie w produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "na wynos". 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, orzechy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Lungo

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

28.01.2025

Colombia

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(1)

Recenzje (1)

Bardzo intensywna w smaku. Czytaj więcej