Opis

Wybierz się w kawową podróż do Kolumbii. 

Oto piękna kawa Single Origin Arabica z jednej z wielkich potęg kawowego świata - Kolumbii. 

Grzbiety Kolumbii i żyzna wulkaniczna gleba są idealne do uprawy kawy, a kolumbijska kawa słynie z lekkiego body i słodkich owocowych tonów. Nie dziwi zatem fakt, że kawa z Kolumbii należy do najpopularniejszych na świecie. 

Tutaj otrzymujesz kapsułkę ze wspaniałą kolumbijską kawą mistrzowsko zmieloną przez L'OR. Oto wytworna kawa o perfekcyjnej kwasowości i trwałym posmaku. Dzięki nutom owocowym i finezyjnej intensywności przypraw, oto kawa, która przypadnie do gustu tym, którzy pragną smacznej kawy, która jednocześnie nie jest zbyt gorzka. 

Nie zdziwimy się zatem, jeśli kawa kolumbijska przypadnie również do gustu Państwu - a także znajdą się Państwo w gronie wielu osób, które przysięgają na kawę przygotowaną w 100% z kolumbijskich ziaren. 

Tę pyszną kolumbijską kawę od L'OR dostarczamy w opakowaniu 10 kapsułek, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z dbałością o środowisko i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og formalet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

orzechy

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

13.12.2024

L'OR Colombia

10 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie