Opis

Zaparz idealną kawę z filtrem 

Kiedy już wybierzesz swoją ulubioną kawę, oczywiście musisz też pamiętać o zaopatrzeniu się w filtry do kawy. Bo wtedy będziesz gotowy do zaparzenia kawy zaraz po przyjściu paczki. 

Tutaj dostajesz paczkę filtrów do kawy od znanej niemieckiej firmy Melitta. Z tymi filtrami możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który robi to, co powinien, ponieważ Melitta była pionierem nowoczesnego filtra do kawy, którego używamy również obecnie. 

Dzięki tym filtrom do kawy możesz zaparzyć kawę z filtrem całkowicie bez fusów kawowych, co daje Ci doskonałe doznania smakowe, które może zapewnić tylko wspaniała, świeżo zaparzona kawa z filtrem. 

Filtry są stworzone z tak zwanymi aperturami aromatycznymi, czyli mikroskopijnymi otworami, które zapewniają, że tylko płynna kawa przechodzi przez filtr z odpowiednim czasem przepływu. Czas przepływu to czas, w którym woda ma kontakt ze zmieloną kawą w filtrze. Im dłuższy jest ten kontakt, tym więcej aromatu jest wydobywane, co znacząco wpływa na smak kawy. 

Filtr Melitta jest również produkowany bez użycia kleju i innych środków klejących, dlatego oprócz tego, że jest niezwykle przyjazny dla środowiska, jest również Twoją gwarancją, że do kawy nie są dodawane żadne niepożądane produkty uboczne. 

To opakowanie zawiera 80 filtrów i ma rozmiar 102. Wystarczy Ci zatem filtrów na spory czas, zanim przyjdzie pora na zakup nowych. 

Specyfikacje

Sztuk

80

Marka

Melitta

Melitta Original Filtry papierowe

80 szt. - rozmiar 102

Recenzje (0)