Opis

Dzięki temu zestawowi Philips Coffee Care Kit otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu ekspresowi Saeco dokładne czyszczenie, dzięki któremu będzie lśnił jak nowy. 

Zestaw zawiera: 

2 x Filtry Philips Saeco Aquaclean - Do filtrowania zanieczyszczeń w wodzie i usuwania kamienia. 

1 x Proszek czyszczący do obiegu mleka Philips Saeco - Do czyszczenia systemu mlecznego - nawet tam, gdzie nie można się łatwo dostać. 

1 x Nakładki czyszczące Philips Saeco - do dokładnego czyszczenia całego ekspresu. 

1 x Philips Saeco Lubricating Grease - Tubka z olejem smarującym do ruchomych części ekspresu do kawy. 

Dzięki dokładnemu czyszczeniu ekspresu Saeco nie tylko kawa będzie smakować lepiej, ale również urządzenie będzie działać optymalnie przez dłuższy czas. Te środki czyszczące są specjalnie zaprojektowane do czyszczenia wewnętrznych części ekspresu, które w przeciwnym razie mogą być bardzo trudno dostępne. 

Jeśli Twój ekspres Saeco wymaga gruntownego czyszczenia, polecamy ten zestaw. Zawiera on wszystko, czego potrzebujesz, aby oczyścić ekspres z bakterii, cząstek, olejów i kwasu garbnikowego, które nagromadziły się z czasem, a które w dłuższej perspektywie mogą pogorszyć wrażenia z picia kawy i skrócić żywotność ekspresu, jeśli nie zostaną usunięte. 

Poddaj swój ekspres Saeco gruntownemu czyszczeniu i przekonaj się, jak bardzo Ci się to opłaci. 

Więcej informacji o tym, jak najlepiej stosować te środki czyszczące, można znaleźć w instrukcji dołączonej do opakowania oraz w instrukcji obsługi urządzenia. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Philips

Saeco Coffee Care Kit CA6707/10

Zestaw do pielęgnacji kawy

Recenzje (0)