Opis

Czy pamiętasz o regularnym czyszczeniu swojego ekspresu Caffitaly? 

Dzięki regularnemu czyszczeniu nie tylko Twoja kawa będzie smakowała lepiej, ale również Twój ekspres będzie działał w optymalny sposób przez dłuższy czas. Kapsułki czyszczące Caffenu zostały stworzone specjalnie do czyszczenia wewnętrznych części Twojego ekspresu, które w inny sposób są trudno dostępne. 

Jeśli więc Twój ekspres Caffitaly wymaga głębokiego czyszczenia, zalecamy użycie kapsułek czyszczących Caffenu. Te strąki czyszczące ułatwiają pozbycie się z ekspresu bakterii, cząstek, olejków i garbników, które mogą utrudniać doświadczenie picia kawy. Kapsułki czyszczące Caffenu zapewniają nie tylko dobry smak kawy, ale także dłuższą żywotność ekspresu. 

Kapsułki czyszczące wystarczy włożyć do ekspresu jak zwykłą kapsułkę z kawą. Zawartość kapsułki tworzy silną bioorganiczną piankę, która czyści Twój ekspres w zaledwie 2 minuty. Po dokładnym wypłukaniu ekspresu, jest on gotowy do użycia. 

W przeciwieństwie do produktu odkamieniającego, kapsułka czyszcząca czyści wylewkę zaparzającą ekspresu, gdzie produkt odkamieniający nie będzie miał wpływu, ponieważ produkt odkamieniający służy do czyszczenia zbiornika na wodę i rur wodnych. 

Zadbaj o swój ekspres Caffitaly dzięki tym kapsułkom czyszczącym - Twój ekspres Cię za to pokocha. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

4

Marka

Caffenu

Kompatybilność

Caffitaly

Najlepiej spożyć przed

10.08.2025

Kapsuły czyszczące - Caffenu

4 kapsułek dla Caffitaly

Recenzje (0)