Opis

Nie zapominaj o regularnym czyszczeniu swojego ekspresu Lavazza. 

Regularne czyszczenie to nie tylko zapewnienie dobrego smaku kawy, ale także ważny element pielęgnacji Twojego ekspresu. Kapsułki czyszczące Caffenu są specjalnie zaprojektowane do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w Twoim ekspresie i wydłużają jego żywotność poprzez dbałość o jego wnętrze. 

Dlatego też, jeśli chcesz wyczyścić swój ekspres Lavazza, możemy absolutnie polecić Ci użycie tych kapsułek czyszczących od Caffenu. Dzięki kapsułkom czyszczącym Caffenu łatwo pozbędziesz się z Twojego ekspresu olejów, bakterii, cząstek i kwasów garbnikowych, które wpływają na doznania kawowe i mogą uszkodzić wnętrze Twojego ekspresu. 

Kapsułki czyszczące Caffenu są po prostu wkładane do ekspresu jak zwykłe kapsułki z kawą. Zawartość kapsułki tworzy następnie bioorganiczną piankę, która czyści Twój ekspres w zaledwie 2 minuty. Po dokładnym wypłukaniu urządzenie jest czyste i gotowe do ponownego użycia. 

W przeciwieństwie do produktów do usuwania kamienia, gdzie celem jest czyszczenie zbiornika na wodę i rur wodnych, kapsułki czyszczące czyszczą wylewkę zaparzającą ekspresu, gdzie produkt do usuwania kamienia nie może mieć żadnego wpływu. 

Bądź dobry dla swojego ekspresu Lavazza i zadbaj o niego za pomocą kapsułek czyszczących. Twój ekspres będzie Cię za to kochał. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

4

Marka

Caffenu

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Najlepiej spożyć przed

30.08.2025

Caffenu Kapsuły czyszczące

4 kapsułek do Lavazza A Modo Mio

Recenzje (0)