Opis

Wiele odmian kawy L'OR od lat zaspokaja kawowe pragnienie naszych klientów. Ponieważ L'OR jest marką premium znaną z bezkompromisowej jakości i smaków wykraczających poza przeciętność. Dlatego wybierając produkt L'OR, zawsze możesz być pewien, że kunszt jest najwyższej klasy, a smak wysublimowany. 

L'OR XL Classique to jedna z kaw sygnowanych przez L'OR. Otrzymujemy tu aromatyczną, ciemno paloną kawę stworzoną z kolumbijskich ziaren Arabiki, która od wielu lat jest bestsellerem w ofercie L'OR. 

Ciało jest aksamitne i aromatyczne z nutami owoców i jagód. Kawa ma również naturalną słodycz, która sprawia, że można rozważyć całkowitą rezygnację z cukru. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z kawą, która naprawdę zasługuje na nazwę "Classique", ponieważ jest to kawa o klasycznym smaku, który naszym zdaniem będzie odpowiadał większości ludzi. 

Dostarczamy ją tutaj w kapsułce XL, z której można zaparzyć filiżankę o pojemności 250 ml. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, a jej celem było stworzenie nowego złotego standardu w segmencie kaw premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z troską o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

L'OR

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

18.04.2025

L'OR XL Classique

16 kapsułek do Tassimo

(1)

Recenzje (1)

Słabej mocy kawa o ciekawym smaku z puszystą pianką wszystko cacy Czytaj więcej

Podobne kategorie