Opis

illy Classico to sygnowana mieszanka firmy illy i, jak wszystkie kawy illy, jest wykonana z ziaren Arabiki. 

W przypadku Classico otrzymujemy mieszankę espresso, która jest mieszanką 9 różnych ziaren, dopracowywanych do perfekcji przez ostatnie 80 lat. Mieszanka ta jest ceniona za swój słodki smak, któremu towarzyszą subtelne nuty jaśminu, karmelu i cytrusów. 

Oto klasyczna włoska kawa, która jest eksportowana na cały świat i od dziesięcioleci jest ambasadorem włoskiej sztuki picia kawy. Misją firmy jest tworzenie najlepszej kawy na świecie, a illy przez lata stworzyło tradycję rozwijania najlepszych technik i wybierania najlepszej kawy. Innymi słowy, oto kawa, w której nic nie jest pozostawione przypadkowi. 

W tym wariancie otrzymujemy Classico w tradycyjnej wersji mielonej, którą można zaparzyć w ekspresie filtracyjnym, French Press, og w ekspresie do kawy. Co więcej, świetnie nadaje się również do slow brew lub pour over coffee. 

Bez względu na to, jak zaparzysz tę kawę, masz gwarancję najwyższej klasy doznań, ponieważ oto mieszanka, która dzięki swojemu smakowi i wysokiej jakości cieszy się uznaniem miłośników głębokiego L od ponad 80 lat. 

Firma illy została założona w Trieście, we Włoszech, w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne czerwono-białe logo illy jest rozpoznawalne w wielu modnych kawiarniach na całym świecie, a miliony filiżanek kawy illy są codziennie rozkoszowane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Ilość (g)

250

Marka

illy

Nuty smakowe

owoce, czekolada, miód, kwiaty, karmel

Właściwości

Arabica

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.01.2025

Illy Classico Espresso Roast

250 g kawa mielona średnio palone

Recenzje (0)