Opis

Ciepła i egzotyczna 

To herbata, od której zaczęła się cała przygoda Yogi Tea. Jest zrobiona według dokładnie tego samego przepisu na herbatę, którą Yogi Bhajan serwował swoim uczniom jogi i która stała się tak popularna, że później doprowadziła do założenia Yogi Tea. 

Ta herbata jest podstawą wszystkich herbat Yogi i opiera się na klasycznej recepturze Ajurwedy, z cynamonem, imbirem, kardamonem, goździkami i pieprzem, tworząc ciepłą i pikantną filiżankę, pełną egzotycznych smaków. 

Możesz cieszyć się tą herbatą przez cały dzień, nie psując sobie snu, ponieważ jest ona naturalnie bezkofeinowa. Co więcej, jest to zdrowa herbata organiczna, której wszystkie składniki posiadają certyfikat organiczny. 

Spróbuj tej rozgrzewającej i egzotycznej herbaty, która jest dobra zarówno dla umysłu, jak i ciała. 

Firma Yogi Tea została założona w 1984 roku w Oregonie w USA, ale jej historia sięga 1969 roku, kiedy to Yogi Bhajan, od którego firma wzięła swoją nazwę, przygotował mieszankę herbat ajurwedyjskich, którą serwował swoim uczniom jogi. Dziś Yogi Tea oferuje różne rodzaje herbat, takie jak ziołowe, zielone i czarne, a także różne mieszanki herbaciane, ze szczególnym naciskiem na zdrowie i organicznie uprawianą herbatę. 

Składniki

cynamon*, kardamon*, imbir*, goździki*, pieprz czarny*, olejek cynamon*

Specyfikacje

Liczba torebek

17

Liczba napojów

17

Marka

Yogi Tea

Nuty smakowe

imbir, cynamon, kardamon

Właściwości

Organiczna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2026

Classic

17 saszetek herbaty

Recenzje (0)

Podobne kategorie