Opis

Dobrze zbalansowana i okrągła codzienna kawa w rozmiarze XL.

Senseo Classic to jeden z najpopularniejszych wariantów wśród szerokiej gamy saszetek Senseo, który można tu dostać w szczególnie dużym kubku o pojemności 200 ml.

Z Senseo Classic otrzymujesz średnio paloną kawę codzienną, która znana jest ze swojego okrągłego i dobrze zbalansowanego body. W smaku jest to typowa czarna kawa, ale tutaj z szczególnie łagodnym body, które sprawia, że nie czujesz się przedawkowany, nawet po wypiciu kilku filiżanek w ciągu dnia.

Innymi słowy, masz tu klasyczną, codzienną kawę, którą możesz spokojnie delektować się przez cały dzień, ponieważ w żaden sposób nie czuje się jej przesytu.

Twój Senseo zaparzy ją dla Ciebie w mgnieniu oka - i jak zawsze dostarczymy ją w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Ta kawa posiada certyfikat UTZ, który gwarantuje, że kawa była uprawiana w sposób odpowiedzialny pod względem środowiskowym i w odpowiednich warunkach socjalnych dla pracowników. Co więcej, jest ona również dostarczana w kompostowalnej torbie, którą można łatwo wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Właściwości

Biodegradowalny

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

26.12.2024

Senseo Classic

20 saszetek do Senseo

Recenzje (0)