Opis

Dobrze zbalansowana i okrągła kawa na co dzień.

Dzięki Senseo Classic otrzymujesz niezawodną, średnio paloną kawę do codziennego użytku o okrągłym i dobrze zbalansowanym body, która od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych wariantów Senseo, i nie bez powodu. Ponieważ pochodzi z klasycznego smaku kawy, który jest prosty i przyjemny, a dzięki łagodnemu korpusowi zapewnia również, że nie czujesz się przedawkowany, nawet po wypiciu kilku filiżanek w ciągu dnia.

Kawa ta posiada również certyfikat UTZ, który jest gwarancją, że kawa była uprawiana w sposób odpowiedzialny za środowisko i w warunkach odpowiednich dla pracowników. Ponadto kawa jest dostarczana w kompostowalnej saszetce, która, jako biodegradowalna, może być łatwo wyrzucona wraz z odpadami kuchennymi.

Innymi słowy, otrzymujesz klasyczną, codzienną kawę o łagodnym i okrągłym body. Jest to kawa, którą możesz bez obaw pić przez cały dzień, ponieważ nie jest w żaden sposób przytłaczająca.

Twój Senseo zaparzy ją dla Ciebie w mgnieniu oka - i jak zawsze dostarczymy ją w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

10.08.2024

Classic

Senseo

(3)

Recenzje (3)

Moja ulubiona ,nie za mocna ani nie za słaba .Idealna😙 Czytaj więcej
Idealna. Taka jaka powinna być klasyczna "mała czarna". Aromatyczna bez z gorzkiego posmaku. Czytaj więcej
Bardzo dobra klasyczna kawa! Produkt zgodny z opisem, szybka dostawa. Polecam Czytaj więcej