Opis

Gimoka Classic to kawa na co dzień stworzona dla wszystkich, którzy lubią dobrą kawę bez zbędnych ozdobników. Kawa nie zawsze musi być skomplikowana, a Gimoka Classic jest idealną filiżanką, gdy tylko poczujesz potrzebę kawy.

Kawa powstała z mieszanki średnio palonych ziaren Arabiki i Robusty, tworząc aromatyczną i przyjemną kawę z nutami ciemnej czekolady, karmelu i cytrusów oraz ze świetnym współgraniem lekko pikantnych nut z łagodną, przyjemną kwasowością.

Gimoka's Classic to dobrze wyważona filiżanka kawy, którą można się cieszyć przez cały dzień.

Dostarczamy ją w wyjątkowo dużym opakowaniu zawierającym aż 48 saszetek, dzięki czemu nie musisz się martwić, że jej zabraknie.

Gimoka to włoski producent kawy, którego początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Firma z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy, eksportowaną do ponad 50 krajów.
W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości od zbiorów, palenia i mielenia kawy do ostatecznego pakowania w kapsułki.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

48

Liczba napojów

48

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

20.10.2025

Classic - Gimoka

48 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Pierwszy raz kupiłem i nie żałuje, nie jest to Lavazza czy Senseo i nie ma co porównywać, ale naprawdę ma wyrazisty smak i nie jest kwaśna:) Czytaj więcej