Opis

Jesteś jednym z tych, którzy w ciągu dnia lubią wypić filiżankę kawy z mlekiem i cukrem? 

Tutaj Nescafé przygotowało łatwe i szybkie rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci kłopotów z kupowaniem mleka i cukru osobno. To rozwiązanie 3 w 1 stworzone z mieszanki klasycznej kawy rozpuszczalnej Nescafé, mleka w proszku i odrobiny cukru. Smak to klasyczna Nescafé, która w wielu krajach jest niemal synonimem kawy rozpuszczalnej. 

Wystarczy, że do łyżki mieszanki dodasz gorącą wodę i zamieszasz, a będziesz miał przyjemną kawę na początek dnia. 

Kawa dostarczana jest w opakowaniu 10 saszetek, które można łatwo przechowywać w misce lub szufladzie. Saszetki z kawą są również niezwykle łatwe w transporcie, więc idealnie nadają się do zabrania ze sobą na wycieczkę lub wędrówkę. 

Zawartość saszetek to typowa jakość Nescafé, gdzie zastosowano tylko najlepsze składniki. Jeśli więc szukasz łatwego, szybkiego i wygodnego rozwiązania na kawę, w którym oszczędzisz sobie kłopotów ze znalezieniem mleka i cukru, te saszetki z kawą są idealne, do codziennego użytku lub gdy jesteś w podróży. 

Składniki

Cukier, białko SERWATKOWE, kakao w proszku o zmniejszonej zawartości tłuszczu (14%), odtłuszczone MLEKO w proszku (13,6%), zagęszczacz (E466), sól, aromat

Specyfikacje

Liczba torebek

10

Marka

Nescafé

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

28.02.2025

Nescafé Classic 3-in-1

10 saszetki kawy rozpuszczalnej

Recenzje (0)

Podobne kategorie