Opis

Czy uwielbiasz mierzyć własne ziarna kawy? Z całym 1 kg będziesz miał więcej niż wystarczająco dużo ziaren, aby utrzymać młynek do kawy zajęty. 

Nasza kawa Classic Everyday została stworzona z mieszanki ziaren Arabiki i Robusty, dzięki czemu powstała łagodna, średnio palona kawa z nutami orzechów i kwiatowym posmakiem. 

Jest to uniwersalna, bezsensowna kawa, która może być używana codziennie, co oznacza, że świeżo zmielona kawa jest zawsze pod ręką. Kawa ta nadaje się jako kawa do filtrów oraz do pras francuskich lub ekspresów do kawy. Dobrze komponuje się również z mlekiem i cukrem. 

Dzięki samodzielnemu mieleniu ziaren otrzymamy dokładnie taką kawę mieloną, jaka nam odpowiada. Dzięki samodzielnie zmielonym całym ziarnom można dostosować aromat, moc i smak, aby stworzyć kawę, która najbardziej nam odpowiada. Drobno zmielone ziarna nadają kawie bardziej gorzki smak, natomiast drobniej zmielone ziarna nadają kawie bardziej kwaśny smak. To od Ciebie zależy, co smakuje najlepiej. 

Dzięki samodzielnemu mieleniu ziaren uzyskasz pełniejszą i bardziej wyrazistą kawę, a dodatkowym atutem będzie rozkoszny aromat świeżo zmielonej kawy zalewający Twoją kuchnię. 

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Kaffekapslen

Nuty smakowe

orzechy, kwiaty

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

08.03.2025

Classic - Kawa na co dzień

1000 g kawa ziarnista

(1)

Recenzje (1)

Très bon café et très bon qualité prix Czytaj więcej