Opis

Firma Lindt ze Szwajcarii dostarcza światu pyszną czekoladę już od 1845 roku. Lindt znany jest z pysznych czekoladowych kulek z miękkim nadzieniem, złotego wielkanocnego zajączka i nie mniej popularnych czekoladowych batoników Lindt Excellence w różnych smakach. 

Nigdy nie boi się eksperymentować, Lindt ma w zwyczaju łączyć czekoladę z niekonwencjonalnymi składnikami, tworząc nowe, ekscytujące smaki - ten wariant Chili jest tego świetnym przykładem! 

Tutaj otrzymujesz głęboką ciemną czekoladę połączoną z pikantnym smakiem Chili. W porównaniu do większości innych czekolad, czekolady Lindt mają bardzo wysoką zawartość kakao. Tutaj naprawdę daje o sobie znać, bo smakując ten wariant, najpierw wyczuwa się głęboki czekoladowy smak, po którym następuje ostry smak chilli. Tutaj otrzymujemy smak, który się utrzymuje, z ostrym chili doskonale złagodzonym przez smak ciemnej czekolady. 

Mamy tu więc czekoladę o naprawdę bogatym smaku, który potęguje się jedynie przy filiżance dobrej kawy lub kieliszku wybornego wina. Czekolada, którą należy się delektować powoli, po małym kawałku, aby smak doszedł do głosu. 

Tę pyszną czekoladę wysokiej jakości dostarczamy w 100 gramowej tabliczce. 

Składniki

Cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyna SOJOWA), ekstrakt z papryki chili, aromaty. Alergeny: Może zawierać ORZECHY LASKOWE, MIGDAŁY, MLEKO.

Specyfikacje

Ilość (g)

100

Marka

Lindt

Nuty smakowe

gorzka czekolada, chili

Najlepiej spożyć przed

31.10.2024

Wartości odżywcze 100 g.

Wartość energetyczna, kcal

542

Białko

6,0

Tłuszcz (g)

33

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

20

Węglowodany

51

- w tym cukry

47

Lindt Chili

100 g czekolada

Recenzje (0)