Opis

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla ekspresów Tassimo, dzięki czemu można zaparzyć piękną filiżankę kawy Gevalia szybko i łatwo w domu. 

Jest to wersja Gevalia znanego włoskiego klasyka baristów, latte macchiato, ale doprawiona pysznym zastrzykiem karmelu. 

Karmelowe latte macchiato jest zaparzane w mniej niż minutę w ekspresie Tassimo, przy użyciu dwóch kapsułek. Pierwsza kapsułka przygotowuje ciepłe, kremowe mleko, które następnie miesza się z mocnym espresso z drugiej kapsułki. W rezultacie otrzymujemy piękne latte macchiato w trzech warstwach, o takiej samej jakości, jakiej oczekuje się w najlepszych kawiarniach, ponieważ ekspres Tassimo rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych i wie dokładnie, jaką temperaturę, czas i ilość espresso oraz mleka zastosować, aby uzyskać idealną filiżankę. 

Dostarczamy to pyszne latte macchiato w opakowaniach po 16 sztuk T-Discs, które idealnie pasują do ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Składniki

Śmietanka (z MLEKA) (29%), cukier (28%), kawa palona i zmielona (22%), woda, koncentrat białka MLECZNEGO, minerały MLEKA, sól, zagęszczacz (E414), aromaty, regulator kwasowości (E331)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

8

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Nuty smakowe

karmel

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

17.12.2024

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

30

Białko

0,2

Tłuszcz (g)

1,4

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

1

Węglowodany

3,6

- w tym cukry

3,6

Gevalia Caramel Latte Macchiato

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)