Opis

Dzięki Nescafé Cappuccino możesz błyskawicznie przygotować smaczne, kremowe cappuccino. 

Nawet jeśli nie jest ono tak eleganckie jak cappuccino, które można dostać w lepszych kawiarniach lub które można przygotować w ekspresie na kapsułki, to nadal jest to poręczne cappuccino. Smakuje tak, jak powinno smakować cappuccino, z wyraźnym smakiem kawy i słodyczą, której nie jest ani za mało, ani za dużo, dokładnie tak, jak znasz to z cappuccino, które dostajesz w kawiarni - i dodatkowo ma charakterystyczną mleczną piankę na wierzchu. 

Zaparza się ją błyskawicznie, wystarczy dodać gorącej wody (nieco poniżej temperatury wrzenia), aby można było ją podać. 

Tutaj masz gwarancję cappuccino, które jest w typowej dla Nescafé jakości, a które przygotowuje się łatwo i szybko. Sprawdza się jako praktyczna alternatywa dla ekspresu kapsułkowego, gdy nie masz mleka lub gdy jesteś w podróży i z dala od swojego ekspresu. 

Jak wszystkie kawy Nescafé, jest przygotowana z najlepszych ziaren i świeżego mleka oraz całkowicie pozbawiona sztucznych aromatów. 

Innymi słowy, oto Cappuccino stworzone przez prawdziwych ekspertów, które trafi w dziesiątkę. 

Składniki

odtłuszczone MLEKO w proszku (23%), syrop glukozowy, kawa (15%) (kawa rozpuszczalna (14%), kawa mielona (1%)), olej kokosowy, LAKTOZA (MLEKO), regulator kwasowości (węglany sodu, kwas cytrynowy), sól.

Specyfikacje

Liczba torebek

10

Liczba napojów

10

Marka

Nescafé

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.03.2025

Wartości odżywcze 100 g.

Wartość energetyczna, kcal

395

Białko

13

Tłuszcz (g)

14

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

12

Węglowodany

50

- w tym cukry

28

Nescafé Cappuccino

10 saszetki kawy rozpuszczalnej

Recenzje (0)