Opis

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest teraz dostępna również dla Tassimo, więc możesz szybko zaparzyć filiżankę przyjemnej kawy Gevalia dla siebie lub gości, niespodziewanych lub nie. 

Gevalia wymyśliła swoją wersję słynnego włoskiego klasyka kawiarnianego, cappuccino. Twój Tassimo zaparzy ją łatwo i szybko, ale tutaj to Ty jesteś baristą. 

Cappuccino jest zaparzane w mniej niż 1 minutę w Twoim Tassimo za pomocą 2 kapsułek. Pierwsza kapsułka przygotowuje ciepłe, kremowe mleko, które jest następnie mieszane z mocnym espresso z drugiej kapsułki. 

Ekspres Tassimo rozpoznaje kapsułkę dzięki inteligentnej technologii kodów kreskowych, stosując dokładną temperaturę, czas i ilość wody, aby stworzyć idealną filiżankę. Rezultatem jest piękne kremowe cappuccino, takie jak w kawiarniach. 

Dostarczamy to pyszne cappuccino w 16 T-Discs, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Składniki

KONCENTRAT MLEKA o obniżonej ZAWARTOŚCI LAKTOZY i minerałów (58%), kawa palona i zmielona (23%), cukier (11%), koncentrat białka MLECZNEGO, woda, sól, regulator kwasowości (E331)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

8

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

19.12.2024

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

25

Białko

1,1

Tłuszcz (g)

1,3

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0,9

Węglowodany

2,2

- w tym cukry

2,2

Gevalia Cappuccino

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)