Opis

Starbucks to nazwa domowa wśród większości miłośników głębokiego L. Sieć z ogromnym wyborem jest znana na całym świecie z tego, że przygotowuje wysokiej jakości kawę dla osób spragnionych kawy w podróży lub dla swoich gości, którzy potrzebują małej przerwy w jednej z wielu przytulnych kawiarni. 

Ten wariant dla Nespresso® to bezkofeinowa wersja popularnej kawy sygnowanej przez Starbucks "Espresso Roast". Ta ciemno palona kawa charakteryzuje się ciemnymi odcieniami i bogatym karmelowym smakiem, który doskonale nadaje się do przyrządzania napojów typu espresso, takich jak latte i cappuccino, ponieważ szczególnie dobrze komponuje się z odtłuszczonym mlekiem. 

I chociaż ta wersja kawy jest bezkofeinowa, trudno wyczuć różnicę między nią a oryginalną Espresso Roast. W przypadku nowoczesnej kawy bezkofeinowej, takiej jak ta tutaj, otrzymujemy kawę, która pod względem smaku i aromatu w pełni dorównuje "normalnej" kawie, z tą jednak różnicą, że można ją pić bezkofeinowo. 

Innymi słowy, otrzymujesz tutaj kawę sygnowaną przez Starbucks, którą możesz cieszyć się tylko w wersji bezkofeinowej. 

Dostarczamy ją szybko i prosto do Twoich drzwi w opakowaniu zawierającym 10 kapsułek, które można zaparzyć w ekspresie Nespresso®. 

Założona w 1971 roku w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą na świecie siecią kawiarni, posiadającą ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył wyjątkowe doświadczenie w produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "To go". 

Składniki

Koffeinfri ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

karmel

Właściwości

Bezkofeinowa, Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

05.02.2025

Espresso Roast Bezkofeinowa

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(2)

Recenzje (2)

Bardzo smaczna kawka Czytaj więcej
Lecker Czytaj więcej