Opis

Caffè Verona to "klasyk" Starbucksa, który jest podstawą menu Starbucksa od 1975 roku. Wariant ten początkowo nazywał się Jake's Blend, ale później zmienił nazwę na Caffè Verona, jako hołd dla włoskiej tradycji kawowej. 

Ta ciemno-kruche mieszanka powstaje na bazie ziaren kawy Arabica z Ameryki Łacińskiej i Indonezji, które razem tworzą kawę o wyjątkowym i harmonijnym smaku. Ziarna z Ameryki Łacińskiej wnoszą owocową słodycz, która jest zrównoważona przez ziemiste tony ziaren z Indonezji. Razem tworzą kawę o okrągłym i słodkim body, z nutami smakowymi ciemnej czekolady i karmelizowanego cukru. 

Oto prawdziwy Starbucks Evergreen, którego popularność pozostaje niezmienna od dziesięcioleci. Jeśli więc szukasz dobrze zbalansowanej, ciemno palonej kawy, ten wariant będzie dobrym wyborem. Bo tutaj otrzymujesz kawowe doświadczenie tej samej wysokiej jakości, którą znasz z barów kawowych Starbucks, ale bez konieczności wychodzenia z domu. 

Dostarczamy ją szybko i prosto pod Twoje drzwi w opakowaniu 10 kapsułek, które zaparzasz za pomocą ekspresu Nespresso®. 

Założona w 1971 roku w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą na świecie siecią kawiarni, posiadającą ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył wyjątkowe doświadczenie w produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "To go". 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

kakao, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

13.01.2025

Caffè Verona Ristretto

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(4)

Recenzje (4)

Wyjątkowo aromatyczna o głębokim smaku o słabej kwasowości Czytaj więcej
fantastyczna, głęboka, bez kwasowości Czytaj więcej
Bardzo dobra kawa, o wyrazistym smaku. Często jest niedostępna, nawet w Costa coffee, a w Kaffekapslen była i jest!!! Czytaj więcej
Lekkere koffie. Sterk en een vleugje zoet. Czytaj więcej