Opis

Grupa Segafredo Zanetti zwraca uwagę na każdy szczegół w każdej tworzonej przez siebie mieszance kawy. Od zbierania do pakowania, są zaangażowani w każdy etap, aby zapewnić konsumentom najlepszą kawę. To właśnie dlatego ich logo widnieje w tak wielu kawiarniach i restauracjach na całym świecie. 

Teraz możesz zaparzyć swoją własną kawę Segafredo w domu. Spróbuj tej mieszanki Caffè Crema Dolce. Jest to aksamitna kawa, która powstała ze średnio palonych ziaren Arabiki i Robusty.  

Wyważona harmonia pomiędzy Arabiką i Robustą oferuje Ci kawę, która ma dobrze wyważony profil smakowy. Wszyscy miłośnicy głębokiego L z pewnością będą zadowoleni z filiżanki tej świeżo zmielonej i zaparzonej mieszanki kawy. Caffè Crema Dolce jest idealna do przyrządzania caffè crema za pomocą preferowanego ekspresu do kawy. Piękna kolorowa kawa zwieńczona delikatną śmietanką - czego chcieć więcej? 

W Kaffekapslen można teraz dostać torbę 1000g tej delikatnej mieszanki wysokiej jakości kawy, dzięki czemu można przygotować własną kawę w stylu kawiarnianym w domu. Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed zaparzeniem, aby uzyskać najlepszy efekt. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

28.11.2025

Segafredo Caffè Crema Dolce

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)