Opis

Caffè Crema to jedna z charakterystycznych mieszanek firmy Jacobs, która od lat należy do najpopularniejszych mieszanek kawy w Niemczech oraz sąsiedniej Szwajcarii i Austrii, gdzie jest znana i ceniona za jedwabiście miękkie i aromatyczne body oraz piękną, złotą cremę. 

Jacobs Caffè Crema to klasyczna kawa parzona jak espresso, posiadająca wszystkie cechy espresso pod względem smaku, aromatu i cremy, ale w wyjątkowo dużej filiżance o pojemności 215 ml, która naprawdę zaspokoi Twoje pragnienie kawy. 

Dostarczamy tę pyszną cremę w opakowaniach po 16 kapsułek i, jak zawsze w przypadku Kaffekapslen, w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi. 

Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a znana korona na opakowaniach Jacobs jest znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach do kawy od dziesięcioleci. Historia firmy Jacobs sięga roku 1895, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Obecnie Jacobs jest jednym z największych producentów kawy w Europie, a od 2015 roku jest częścią holenderskiej Grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Duży kubek

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

14.04.2025

XL Jacobs Caffè Crema CLASSICO

16 kapsułek do Tassimo

(3)

Recenzje (3)

dobra kawa polecam Czytaj więcej
To jest mój TOP 1 wśród Tassimo. Wyraźny, ale nie kwaśny smak i pełen aromat, są moim nieodzownym punktem poranka. Czytaj więcej
Ta kawa to klasyk wśród kaw:) Czytaj więcej

Podobne kategorie