Opis

Segafredo stworzyło idealną mieszankę kawy dla najbardziej autentycznej filiżanki włoskiej kawy, jaką można sobie wymarzyć. Caffè Crema Classico składa się w 50% z ziaren Arabiki i w 50% z ziaren Robusty. Równa ilość obu rodzajów ziaren nadaje tej kawie korzenny smak, który pozostaje łagodny, a jednocześnie zapewnia intensywność, której pragniesz w espresso. Oznacza to również, że kawa ma mniejszą kwasowość, dzięki czemu jest przyjemna i łatwa do picia.  

Jeśli chcesz spróbować prawdziwej włoskiej kawy, ta mieszanka jest dla Ciebie. Grupa Segafredo Zanetti od lat dostarcza ludziom na całym świecie pyszną kawę, która została wykonana z niezwykłą dbałością o jakość. Nic więc dziwnego, że ich kawy są używane w wielu kawiarniach i restauracjach. 

Teraz możesz cieszyć się tą kawą w stylu kawiarnianym w zaciszu własnego domu. Jeśli lubisz napoje na bazie espresso, takie jak latte czy cappuccino, powinieneś koniecznie spróbować tej mieszanki.  

Podczas przygotowywania kawy z ziaren kawy, zalecamy zmielenie ziaren tuż przed zaparzeniem. Pozwoli to zachować świeżość aromatów i smaków, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.  

Pobierz swój worek 1000g kawy ziarnistej Caffè Crema Classico teraz z Kaffekapslen. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

31.03.2025

Segafredo Caffè Crema Classico

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)