Opis

Autentyczna włoska przyjemność z kawy 

Daj się uwieść sztuce włoskiej kawy i podnieś poziom swojej codziennej kawy dzięki wspaniałej Lavazza Caffé Crema Classico. 

Otrzymujesz tutaj kawę, która została stworzona z pasją i wiedzą, jaką posiada tylko prawdziwy mistrz z ponad 120-letnim stażem w branży kawowej. 

Lavazza Caffé Crema Classico tworzona jest w oparciu o włoskie tradycje kawowe - czyli mamy tutaj do czynienia z ziarnami, które zostały poddane wyjątkowo długiemu paleniu, co nadaje kawie bardziej dymny smak oraz głębokie i aromatyczne body. 

Ziarna Arabiki i Robusty użyte do tej mieszanki są bardzo aromatyczne o aksamitnym i słodkim smaku, łagodnej goryczce i subtelnej kwasowości. Jest to zatem kawa, którą można polecić do wszystkich potrzeb kawowych; espresso, kawa tłokowa i filtrowana. 

Tę solidną, codzienną kawę dostarczamy w torebce z całymi ziarnami, które samodzielnie zmielisz o stopniu zmielenia, który Ci odpowiada. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów, a dziś jest zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.01.2026

Lavazza Caffè Crema Classico

1000 g kawa ziarnista

(4)

Recenzje (4)

DZIĘKUJĘ ZA TERMINOWĄ DOSTAWĘ . TOWAR ZOSTAŁ DOSTARCZONY ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM. Czytaj więcej
pychotka Czytaj więcej
smakuje bardzo dobrze i jest mocna Czytaj więcej
Bardzo dobra kawa. Mocny aromat i bardzo dobry smak. Idealna do kaw mlecznych. Czytaj więcej