Opis

Od 1907 roku hiszpańska marka Marcilla należy do ulubionych kaw w południowych szerokościach geograficznych, takich jak Hiszpania, Portugalia i Ameryka Łacińska. 

Café Largo Marcilla ma pełny smak, z lekko orzechowymi nutami, które dobrze łączą się z mlekiem i cukrem. Doskonale zaparza się w ekspresie Tassimo, w którym urządzenie rozpoznaje kapsułki dzięki inteligentnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jaką temperaturę, czas i ilość wody zastosować, aby zaparzyć doskonałe espresso zgodnie ze specyfikacją kapsułek. 

Kawa Marcilla's Café Largo to klasyk, który wielokrotnie spotkasz w południowych szerokościach geograficznych. Jej smak jest pełny, ale nie zbyt intensywny, więc choć w kraju pochodzenia jest ona najczęściej używana jako kawa poranna, to naszym zdaniem może się sprawdzić w ciągu całego dnia. 

Marcilla Café Largo ma nuty espresso, które przyczyniają się do jej pełnego smaku, i jest znana z wyjątkowo spienionej cremy. 

Jest to doskonały przedstawiciel hiszpańskiej kultury kawowej, który zyskał sobie również wielu fanów poza południowymi szerokościami geograficznymi, więc jeśli skusisz się na dodatkową filiżankę, w pełni to rozumiemy. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Marcilla

Kompatybilność

Tassimo

Nuty smakowe

prażone orzechy laskowe

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

03.04.2025

Marcilla Café Largo

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie