Opis

Od 1906 roku niemiecka marka Café Hag znana jest z kawy bezkofeinowej, gdzie założyciel firmy, Ludwig Roselius, wynalazł proces dekofeinizacji. Café Hag jest również sprzedawana pod marką Sanka w wielu krajach, takich jak USA czy Francja, gdzie podobnie jak Café Hag w Niemczech, należy do najbardziej znanych marek kawy bezkofeinowej. 

To prawdziwy klasyk, który doskonale sprawdza się jako popołudniowa lub wieczorna filiżanka, jeśli nadal chcemy cieszyć się dobrą kawą, bez obaw, że zakłóci ona nasz sen. 

Tassimo Café Hag jest stworzona z dobrze zbalansowanej mieszanki składającej się w 100% z ziaren kawy Arabica i występuje w klasycznym smaku kawy z dymnymi podtekstami. Uzupełnia go bogata i spieniona crema, która sprawia, że doznania smakowe są wyjątkowo ekscytujące. Mimo, że nie zawiera kofeiny, smakuje tak, jak powinna smakować kawa i jest tak pełna i aromatyczna, że można ją mieszać z mlekiem. 

Dzięki Tassimo Cafe Hag możesz cieszyć się dobrą kawą o każdej porze dnia i wieczoru. 

Pomimo powszechnego sceptycyzmu wobec kawy bezkofeinowej, Café Hag ma nasze najserdeczniejsze rekomendacje, ponieważ obala mit, że kawa bezkofeinowa nie może smakować jak "prawdziwa". 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Café Hag

Kompatybilność

Tassimo

Nuty smakowe

dym

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

29.06.2025

Café HAG Crema Bezkofeinowa

16 kapsułek do Tassimo

(2)

Recenzje (2)

Zdecydowanie najlepsza kawa bezkofeinowa jaką piłem. Lubię po nią sięgać wieczorkiem :) Czytaj więcej
Bardzo pyszna kawa Czytaj więcej

Podobne kategorie