Opis

Od 1907 roku hiszpańska marka Marcilla należy do ulubionych kaw w południowych regionach Hiszpanii, Portugalii i Ameryki Łacińskiej. Marcilla Café Con Leche to kawa kremowa, przeznaczona do większej filiżanki niż espresso, gdzie dodatek mleka sprawia, że kawa jest lżejsza w smaku, bez uszczerbku dla jej podstawowego i niepowtarzalnego smaku. 

Jest to styl kawy szczególnie popularny na południu, a tutaj można go łatwo zaparzyć we własnym ekspresie Tassimo, w którym każdy strąk ma wbudowane mleko w proszku, więc do każdej filiżanki wystarczy jeden strąk. 

Kawa jest tworzona w stylu Lungo i mieszana z mlekiem. Ma kremową intensywność i lekko karmelowy smak, który jest dopełniony delikatną i zachęcającą pianką na wierzchu. 

Innymi słowy, otrzymujemy filiżankę dobrej jakości południowej kawy, idealnej dla tych, którzy nie przepadają za zbyt mocną kawą w ogóle, lub jako wieczorna kawa, gdy z naturalnych powodów nie jesteśmy zainteresowani zbyt mocnym zastrzykiem kofeiny. 

Składniki

Pełne MLEKO w proszku (32%), cukier, syrop glukozowy, kawa rozpuszczalna (15%), w pełni uwodorniany tłuszcz kokosowy, białko MLECZNE, stabilisator (E340), substancja przeciwzbrylająca (E551), emulgator (E471, E433)

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Marcilla

Kompatybilność

Tassimo

Aromat(y)

karmel

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

27.01.2025

Wartości odżywcze 100 ml.

Wartość energetyczna, kcal

27

Białko

0,9

Tłuszcz (g)

0,8

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0,7

Węglowodany

3,9

- w tym cukry

2,6

Marcilla Café Con Leche

16 kapsułek do Tassimo

(3)

Recenzje (3)

Bardzo dobra kawa polecam Czytaj więcej
Pyszna! Polecam. Czytaj więcej
Super smak Czytaj więcej