Opis

Ten filtr został opracowany do stosowania w ekspresach do kawy Siemens EQ.series w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia. 

Filtr BRITA skutecznie oczyszcza wodę z kamienia, dzięki czemu Twój ekspres jest zawsze w najlepszym stanie. Oprócz ochrony ekspresu przed kamieniem, otrzymujesz również ogólne korzyści płynące z zastosowania filtra Brita, który usuwa z wody chlor, metale i 99,99% wszystkich bakterii. 

Taki filtr zainstalowany bezpośrednio w ekspresie jest więc skutecznym sposobem na ciągłą konserwację urządzenia. Ponieważ woda, która pochodzi bezpośrednio z kranu jest często bardzo wapienna, co w dłuższej perspektywie może prowadzić do wielu problemów takich jak: 

- Wydłużony czas parzenia 

- Wpływ na smak kawy 

- Nieprawidłowości w działaniu 

Dzięki filtrowi BRITA Intenza osiągasz zatem nie tylko lepszy smak kawy, ale także przedłużasz żywotność swojego ekspresu. 

Pojemność filtra może być ustawiona przed instalacją za pomocą następujących regulacji, aby odzwierciedlić twardość wody w Twojej okolicy 

A: Miękka woda: 50 litrów (300 filiżanek) 

B: Średnia twardość: 40 litrów (250 filiżanek) 

C: Twarda woda: 30 litrów (200 filiżanek) 

Z reguły filtr należy wymienić po około 2 miesiącach użytkowania 

Filtr BRITA Intenza+ jest kompatybilny ze wszystkimi modelami z serii Siemens EQ. 

Niemiecka Brita jest twórcą popularnych dzbanków filtrujących wodę Brita. Obecnie Grupa Brita jest reprezentowana na całym świecie, sprzedając swoje filtry konsumentom i firmom w różnych wzorach, których wspólną cechą jest to, że dostarczają czystą, orzeźwiającą i smaczną wodę oczyszczoną z osadów. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Siemens

Brita filtr do wody Intenza TZ70003

1 filtr do wody dla EQ.300 ekspres do kawy

Recenzje (0)