Opis

Starbucks wprowadził tę mieszankę w 1998 roku dla tych, którzy wolą kawę o łagodniejszym smaku. 

Otrzymujemy tu klasyk Starbucks o świeżym i ostrym smaku z nutami cytrusów, które są idealne do porannego orzeźwienia. I choć jest nieco mniej intensywna niż to, co zwykle spotykamy w kawie Starbucks, to nadal ma mnóstwo charakteru. 

Starbucks jest prawdziwym mistrzem kawy, gdzie dziesiątki lat oddanej pracy i wiedzy zaowocowały kawami najwyższej jakości. W przypadku tej mieszanki naprawdę czuć, że nic nie zostało pozostawione przypadkowi, a Starbucks wypalił ziarna w starannie dobranej temperaturze i czasie parzenia, aby uzyskać aromat, kwasowość i niuanse smakowe, które ocenił jako idealne do łagodnej porannej kawy. 

Mieszanka śniadaniowa, którą tu otrzymujemy, podobnie jak wszystkie kawy Starbucks, jest tworzona wyłącznie z ziaren 100% Arabiki i oczywiście tworzona na tych samych ziarnach, które są używane w kawiarniach Starbucks. 

Więc jeśli nie masz kawiarni Starbucks tuż za rogiem, możesz zamiast tego cieszyć się kawą Starbucks w domu. Dzięki tej kapsułce otrzymujesz bowiem kawowe doświadczenie tej samej wysokiej jakości, którą znasz z kawiarni Starbucks, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce cytrusowe

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso, Lungo

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

23.06.2025

Breakfast Blend

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(2)

Recenzje (2)

Dobra Czytaj więcej
Pyszny blend, idealna rano Czytaj więcej