Opis

Firma illy stworzyła kawę single origin z brazylijskich ziaren arabiki. 

Brazylia jest największym na świecie producentem kawy z ponad 5 miliardami roślin kawowych. Brazylijski klimat z mieszanką wilgotnych i suchych pór roku jest idealny dla roślin kawowych. 

Kawy brazylijskie znane są ze swojego pełnego smaku i karmelowych nut. illy starannie wyselekcjonował tylko najlepszej jakości ziarna, a następnie wypalił je do perfekcji, aby jak najlepiej wydobyć ich naturalny smak i aromat. 

Dzięki mieszance Brazil firmy illy otrzymujemy intensywną, pełną smaku kawę z nutami karmelu, gwarantującą pobudzenie wszystkich miłośników głębokiego L. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i do dziś jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze widoczne w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. illy jest jednym z pionierów przemysłu kawowego, znanym nie tylko z kawy, ale także z wynalezienia nowoczesnego ekspresu do kawy i najnowocześniejszych opakowań. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

illy

Nuty smakowe

czekolada

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

illy Brasil

18 kapsułek do illy iperEspresso

Recenzje (0)