Opis

Wprowadź smak szwedzkiej kawy do swojego domu. 

Firma Zoégas zestawiła mieszankę ziaren kawy wybranych i wypalonych z troską o ziarna kawy i ludzi zaangażowanych w tworzenie produktu.  

Kawa ta powstała z ziaren Arabiki pochodzących z Ameryki Południowej i Środkowej, a także Afryki Wschodniej. W jej skład wchodzą ziarna z Etiopii, które nadają kawie korzenne nuty i specyficzny dla tej mieszanki smak cytrusów. Smak jest również pełny i zapewnia bogate warstwy aromatów, które obejmują również cynamon. Kiedy poczujesz zapach tych ciemno palonych ziaren, poczujesz się tak, jakbyś wąchał świeżo upieczone szwedzkie bułeczki cynamonowe.  

Zoégas dba o środowisko naturalne i ludzi zaangażowanych w tworzenie ich kawy. Starania te zostały docenione przez organizację Rainforest Alliance, ponieważ mieszanka Blue Java posiada certyfikat Rainforest Alliance.  

Z pasją do ciemnego palenia od 1886 roku, możesz zaufać, że ziarna Zoégas są wykonane z najlepszych roślin i wypalone do perfekcji. Nie będziesz żałował zakupu tej kawy. 

Składniki

Ristede Kaffebønner

Specyfikacje

Ilość (g)

450

Marka

Zoégas

Aromat(y)

owoce cytrusowe, aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

Rainforest alliance, Arabica, 450 gramy

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

01.07.2024

Zoegas Blue Java

450 g kawa ziarnista

(2)

Recenzje (2)

Bardzo dobra kawa! Lekka, o delikatnym posmaku owoców cytrusowych, ale jednocześnie pełna w smaku. Niska kwasowość. Polecam wszystkim smakoszom czarnej kawy! Dostawa na czas, przejrzysta i miła komunikacja od Kaffekapslen! Czytaj więcej
Kawa fantastyczna!!! Szybka dostawa. Polecam i kawę i Firmę. Czytaj więcej