Opis

Większość ludzi zna sieć Starbucks jako wynalazców nowoczesnej kawy "to-go", która zrewolucjonizowała sposób picia kawy. Dzięki kawie "to-go" możliwe stało się uzyskanie wykwintnych doznań kawowych w podróży, ale dzięki tym kapsułkom można teraz uzyskać te same wykwintne doznania kawowe we własnym domu. 

Kawa Blonde Espresso Roast, podobnie jak wszystkie kawy Stabucks, składa się w 100% z ziaren gatunku Arabica. Kawa pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej i jest palona w celu podkreślenia naturalnej słodyczy ziaren. Dzięki temu uzyskano delikatną i dobrze zbalansowaną kawę, której łagodny charakter sprawia, że idealnie nadaje się do stosowania z mlekiem, gdzie w wielu klasycznych napojach typu espresso nada okrągły kawowy smak, bez mocnych, palonych nut, jakie daje mocniejsze espresso. 

Jest to więc kawa bardzo zdatna do picia, którą można się cieszyć przez cały dzień, ale bez konieczności odwiedzania Starbucksa. Ponieważ dzięki tym kapsułkom otrzymujesz doświadczenie kawowe o równie wysokiej jakości jak to, które znasz z kawiarni Starbucks. 

Dostarczamy Blonde Espresso Roast w opakowaniu 10 kapsułek, które pasują do Twojego ekspresu Nespresso®. 

Założona w 1971 roku w Seattle w USA sieć Starbucks jest dziś największą na świecie siecią kawiarni, posiadającą ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie. Przez lata Starbucks zdobył wyjątkowe doświadczenie w produkcji kawy i jest znany jako wynalazca nowoczesnej kawy "To go". 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Starbucks

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

01.12.2024

Blonde Espresso Roast

Starbucks by Nespresso® - 10 kapsułki

(2)

Recenzje (2)

Pyszna delikatna kawa, idealna na początek dnia! Serdecznie polecam :) Czytaj więcej
Świetny smak ! Czytaj więcej