Opis

Dzięki mieszance Mollberg firmy Zoégas możesz cieszyć się doskonałą kawą bez konieczności wychodzenia z domu. Mieszanka ta jest częścią asortymentu Zoégas od 1903 roku i od tego czasu nie uległa zmianie. Teraz możesz pić tę kawę z łatwością dzięki tym kapsułkom i swojemu ekspresowi Dolce Gusto.  

Jak wszystkie kawy Zoégas, ta mieszanka jest ciemno palona. Ma charakterystyczny charakter znany z pełnego body i nut smakowych czarnej porzeczki i karmelu.  

Jeśli szukasz dużej filiżanki kawy z charakterem, polecamy tę mieszankę. Dzięki temu dużemu opakowaniu 30 kapsułek, wystarczy Ci na dość długo! Nie musisz się martwić, że coś się skończy.   

Włóż kapsułkę do swojego ekspresu Dolce Gusto, ustaw zalecaną objętość wody i zaparz. Ciesz się doskonale zaparzoną kawą czarną lub dodaj odrobinę mleka, aby wydobyć nuty karmelu. Możesz uczynić tę kawę swoją własną. Dzięki 30 kapsułkom możesz eksperymentować, aż znajdziesz idealną kawę dla siebie. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

30

Liczba napojów

30

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.06.2025

Zoégas Mollbergs Blanding - Nescafé

30 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

(3)

Recenzje (3)

Mocna, ma specyficzny aromat. Moim zdaniem lepiej smakuje bez dodatków, właśnie ze względu na ten aromat. Czytaj więcej
NIE ŻAŁUJĘ ŻE KUPIŁAM KAWA BARDZO SMACZNA WYRAZISTA NA POPŁUDNIE I NIE TYLKO:-) Czytaj więcej
Kupiłem ją pierwszy raz i to był super wybór, kawa posiada charakterny smak i posmakowała wszystkim domownikom. Polecam by spróbować. Czytaj więcej