Opis

Zacznij dzień od klasycznego smaku czerwonego Merrilda.

Od 1964 roku klasyczny czerwony Merrild jest dobrze znanym widokiem na duńskich stołach kawowych.

To prawdziwy kawowy klasyk, a jego popularność nie słabnie z roku na rok.

Kawa jest stworzona w 100% z ziaren Arabiki, które tworzą harmonijną i pełną kawę, o zrównoważonym, okrągłym posmaku. Smak jest wyrafinowany i ma dobrą równowagę między świeżą kwasowością i lekką słodyczą, połączoną z okrągłym ciałem z nutami orzechów laskowych.

Oto kawa, która po kilkudziesięciu latach od premiery wciąż jest na topie. I nie bez powodu - ponieważ jej smak jest w sam raz i sprawdza się we wszystkich możliwych momentach kawowych w ciągu dnia.

Innymi słowy, oto prawdziwy klasyk dla każdego, kto zna dobrą kawę, kiedy ją pije.

Zrób sobie przerwę od codziennego stresu i ciesz się nią, kiedy Ci pasuje.

Merrild Kaffe to duński producent kawy założony w 1964 roku w Kolding, z koncepcją sprzedaży wysokiej jakości kawy osobom prywatnym po rozsądnych cenach. Merrild ma siedzibę w Fredericii, niedaleko piwnicy sklepu spożywczego, gdzie Møller Merrild wypalił pierwsze ziarna, gdy firma została założona. Obecnie Merrild jest własnością znanego włoskiego producenta kawy Lavazza, który podobnie jak Merrild ma długą i dumną historię tworzenia wysokiej jakości kawy.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Merrild

Kompatybilność

Senseo

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.01.2026

Merrild

36 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

Bardzo łagodna kawa, dość aromatyczna. Bardzo smakuje mojemu synowi. Dla mnie, na poranne wybudzenie trochę za delikatna, ale od tego są inne kawy. Idealna do deserów. Czytaj więcej