Opis

Oto klasyczne espresso z delikatną cremą, które można łatwo i szybko zaparzyć w domu we własnym ekspresie Senseo.

Espresso jest dobre, aby dodać Ci energii, czy to rano, czy po południu, i może być pite samodzielnie lub z odrobiną cukru lub mleka. Może być pite samodzielnie lub z niewielką ilością cukru lub mleka. Nadaje się również jako podstawa klasyki kawiarnianej, takiej jak cappuccino i caffè latte, z których wszystkie opierają się na espresso.

Dostarczamy to pyszne espresso z Café René w rozsądnej cenie - w saszetkach, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Senseo.

Czy wiesz przy okazji, że poza Włochami panuje powszechne błędne przekonanie, że termin espresso oznacza "Express", co ma oznaczać, że espresso to kawa, którą spożywa się szybko. Łatwo w to uwierzyć, ponieważ espresso jest dostarczane w małej filiżance, szybko się je parzy i często pije się je jako szybką poranną kawę.

Ale te dwie rzeczy w rzeczywistości nie mają ze sobą nic wspólnego. Nazwa espresso pochodzi od metody parzenia, gdzie espresso po włosku oznacza "wycisnąć", ponieważ w tej technice woda jest przeciskana przez kawę pod wysokim ciśnieniem.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Café René

Kompatybilność

Senseo

Nuty smakowe

owoce cytrusowe

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

26.01.2025

Café René Espresso

36 saszetek do Senseo

(1)

Recenzje (1)

kawa co daje kopa!!!! prawdziwe espresso gorzki intensywny smak polecam na pobudzenie w sam raz Czytaj więcej