Opis

Intenso firmy illy to idealny wybór, jeśli lubisz mocniejszą kawę, ale nie za mocną. Intenso jest częścią serii Classico firmy illy, która występuje w trzech różnych mocach, a gdzie ten produkt jest środkowy pod względem mocy. 

Jest to pełne espresso z nutami kakao i suszonych owoców, zakończone przyjemnie długim posmakiem. illy's Intenso jest doskonałym przykładem umiejętnego palenia i można naprawdę poczuć, jak Illy udało się wydobyć pełne nuty smakowe zarówno jasnych, jak i ciemnych ziaren. 

Jest to klasyczne, aromatyczne espresso, oparte na najlepszych tradycjach prawdziwego włoskiego mistrza kawy. To włoska kawa w najlepszym wydaniu, a już jeden łyk przeniesie Cię do zapachów i smaków Włoch. 

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i nadal jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy jest dobrze znane w modnych kawiarniach na całym świecie, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

200

Liczba napojów

200

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Nuty smakowe

czekolada, karmel

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

illy Intenso

200 saszetek E.S.E

Recenzje (0)